Meet Integear

KURUMSAL

Web Tasarım Beylikdüzü Tüm Cihazlarla Uyumlu, İnternet Siteniz ile Siz de İnternette Olun, Ticaretinizi Herkese Yapın.

Hakkımızda

 

 

2015 ten bu yana web tasarım ve yazılım çözümlerimiz ile hizmet veriyoruz.

Web Tasarım, E-Ticaret Çözümleri ve Özel Tasarım. Restoran Paket Servis, Qr Menü ve Otomasyon Yazılımları. Seo ve Google uyumlu sıralama geliştirme ve Organik site yükseltme. Facebook Pixel, Google Adwords ve Youtube Reklam Yönetimi. Sosyal Medya Yönetimi ve  Dijital Pazarlama Danışmanlığı. İsteğe ve ihtiyaca göre paket veya özel yazılım çözümleri. Yazılım ile beraber çalışan web sitesi tasarımları. Müşteri ilgi odaklı çalışan firmamız isteklerinize her zaman yanıt vermek ve en iyi şekilde hizmet almanız için 7/24 tüm iletişim kanallarını açık tutuyoruz. Satış sonrası destek önceliğimizdir.

Web Tasarım, E-Ticaret ve Yazılım Çözümleri için  bilgi alabilirsiniz. Sitemizden İhtiyacınız Olanı İnceleyebilir, Görüşme İçin Bizi Çağırabilirsiniz. Hakkımızda bilgi almak için referanslarımıza bakabilirsiniz. İş Teslimi Sonrası Desteğe İnanıyoruz. Çünkü hizmet sonrası destek bilişim ve web hizmetlerinde en önemli unsurdur.

Firmamız Adresi Avcılar'dır. Şişli'de bir ofisimiz bulunmaktadır.

Tüm sorularınız ya da istekleriniz için sitemizden ya da telefonlarımızdan bize yazabilir ya da arayabilirsiniz. ILYASOFT Web Tasarım Beylikdüzü

Fikriniz
Kurumsal Kimlik
Profesyonellik
Description
GÜVENE DAYALI İŞ YAPIYORUZ.

Siz Tamam Diyene Kadar Teslim Etmiyoruz

Our process
6899

7/24 Destek

Sitenizle olan, güncelleme, revize, ürün veya fotoğraf veya içerik ekleme gibi sorunları bize ilettiğinizde çözüme ulaştırıyoruz.
6905

Satış Sonrası Destek

Projenizi Teslim Ettikten Sonra da, Her zaman Desteğimizi Alıyorsunuz. Çünkü web sitesini sadece yapmak hizmet değil, teslim sonrası destek de bir hizmettir.
6907

Takip Ederiz

Siz Meşgul Olduğunuzda Tüm Sosyal Medya ve Web İşlerinizi Takip Ediyoruz. Yoğun operasyonları olan iş yerleri ve şirketlerin her zaman sosyal medya ve internet operasyonlarına zamanı olamayacağını biliyoruz.
Call Now ButtonAra