Service
DEPO TAKİP YAZILIMI İLE STOK KONTROLÜNÜZÜ KAYBETMEYİN

Bu program sayesinde firmanızın depo takibini yapabilir ve çalışanlarınızı kaydederek iş emri oluşturarak takibini kolaylaştırabilirsiniz.

D

eponuzda bulunan ürünlerin stok durumlarını kolaylıkla öğrenebilir ve personellerinizin aylık hangi ürünü ne kadar tükettiğini kolaylıkla görebilirsiniz. Depo Takip Yazılımı ile personellerinize atadığınız iş emirlerinin durumlarını güncelleyebilir ve acil olarak yapılmasını istediğiniz iş emrini çalışanlarınıza bildirebilirsiniz. Kontrol departmanı özelliği sayesinde çalışanlarınız yalnızca  kendilerine atanan iş emirlerini görebilir böylelikle karışıklık çıkması engellenir. Sistemin hem mobil hem de masaüstüne uyumlu çalışmasından dolayı internete erişiminizin olduğu her yerden kolayca sisteme erişebilir ve takiplerinizi sağlayabilirsiniz. Sistemin kullanım alanları; Depo işlevi gören tüm çalışma alanları ve depo girdi çıktısını takip etmek isteyen tüm firmalar.

√ Ürün Başı Stok Takibi

92%

√ Personel Performans Takibi

93%

√ Personel İş Emri Oluşturma

87%

√ Ay Sonu Stok İstatistiği

82%
Depo Takip Yazılımı

Sistem Özellikleri; Ürün başı stok takibi, Personel başı iş takibi, Personel başı iş emri oluşturma. Oluşturulan iş emirin durumunlarına göre listeleme