Service
KURUMSAL KİMLİK
İŞİNİZİ YARATMANIZA YARDIMCI OLALIM

Yeni Kurulan Firmanızda İlk Yapmanız Gereken aşamalar olan logo, kartvizit, katalog ve matbaa ihtiyaçlarınız için sizi en güzel ve en doğru şekilde yansıtacak ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Kurumsal Kimlik şirketiniz için en önemli aşamalardan biridir.

Ş

irketinizi en iyi yansıtacak şeyin ilk göze çarpanın logonuz olmasından dolayı sizin için en uygun olan logoyu firmanızı göz önüne alarak tasarlıyoruz. Standart matbaa kartvizitlerinden sıkılanlar için firmanızı en iyi yansıtacak profesyonel çalışmalar ile sizi en iyi şekilde gösterecek tasarımlar yapıyoruz. Yaratıcı Tasarımlarla sizin için uygun broşürü baskısı ile birlikte tasarlayıp teslim ediyoruz. Müşterilerinize yaptığınız hizmeti yüz yüze görüşmelerde en iyi göstermenin yolu olan kataloglarınızı profesyonel yaratıcı tasarımlarla tasarlıyoruz.

PROFESYONEL ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Siteniz ne kadar güzel olsa da, ürün fotoğraflarının yeterli kalitede çekilmemesi, ve grafik işlemlerinden geçmemesi ürünlerinizin tercih edilmeyenler olarak düşmesine sebep olacaktır. Profesyonellik bir internet sitesinde ilk göze çarpanın fotoğraf olmasından dolayı internet tasarımının en önemli aşaması olan fotoğraf çekimini profesyonel şekilde tasarlıyoruz. Profesyonel ekipmanlarımızla sitenizde en güzel şekilde görünmesini sağlamak ve kataloglarınız da şık görünmesini sağlıyoruz.

√ Kartvizit Tasarım

79%

√ Broşür Tasarım

68%

√ Katalog Tasarım

87%

√ Logo Tasarım

100%

Bir kurumun temel tasarım adımı (kurum kimliği) logosu ve renkleridir. Profesyonel bir şekilde tasarlanan logo ve renkler, işletmenizle ilgili olumlu bir ilk intibayı uyandıracaktır. Bu çalışma işletmeye ait tüm alanlarda (kartvizit, klasör, notluklar, dosyalar, katalog, broşür, web sitesi, araç giydirme, ürün ambalajları vb... ) kullanılacağından, çok önemlidir.