Service

LOJİSTİK TAKİP YAZILIMI

TÜM OPERASYONLARINIZ ELİNİZİN ALTINDA

Lojistik Takip Yazılımı ile Saha Operasyonlarınızın aksamaması önceliğimizdir. Üç Ayrı yazılımımız ile ihtiyaca göre seçebilir ya da üç yazılımı da kullanabilirsiniz.

Lojistik Takip Yazılımı Bu program sayesinde firmanızın araçlarını ve şoförlerinizi kaydederek takibini kolaylaştırabilirsiniz.

Araç başına gelir ve giderlerinizi kontrol edebilir ve hangi aracın size ne kadar getirisi olduğunu ay sonunda ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Araç Takip Yazılımı Sistemin hem mobil hem de masaüstüne uyumlu çalışmasından dolayı internete erişiminizin olduğu her yerden kolayca sisteme erişebilir ve takiplerinizi sağlayabilirsiniz. Sistemin kullanım alanları; Nakliye firmaları, Araç kiralama firmaları, Taksi durakları, Özel şoför büroları.

Sistem Özellikleri; Araç başı gelir gider takibi, Şoför gelir gider takibi, Firma gelir gider takibi, Çalışılan firma ekleme ve yönetme, Ay sonu faturalandırma yapabilmektedir.

Firmanızda bulunan personel başına gelir ve giderlerinizi kontrol edebilir ve hangi personelinizin size ne kadar getirisi olduğunu ay sonunda ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Sistemin hem mobil hem de masaüstüne uyumlu çalışmasından dolayı internete erişiminizin olduğu her yerden kolayca sisteme erişebilir ve takiplerinizi sağlayabilirsiniz. Sistemin kullanım alanları; Saha elemanlarının çalıştığı tüm firmalar.

Sistem Özellikleri; Personel başı gelir takibi, Aylık gelir Takibi, Personel performans Takibi yapabilmektedir.

Deponuzda bulunan ürünlerin stok durumlarını kolaylıkla öğrenebilir ve personellerinizin aylık hangi ürünü ne kadar tükettiğini kolaylıkla görebilirsiniz. Depo Takip Yazılımı ile personellerinize atadığınız iş emirlerinin durumlarını güncelleyebilir ve acil olarak yapılmasını istediğiniz iş emrini çalışanlarınıza bildirebilirsiniz. Kontrol departmanı özelliği sayesinde çalışanlarınız yalnızca  kendilerine atanan iş emirlerini görebilir böylelikle karışıklık çıkması engellenir. Sistemin hem mobil hem de masaüstüne uyumlu çalışmasından dolayı internete erişiminizin olduğu her yerden kolayca sisteme erişebilir ve takiplerinizi sağlayabilirsiniz. Sistemin kullanım alanları; Depo işlevi gören tüm çalışma alanları ve depo girdi çıktısını takip etmek isteyen tüm firmalar.

Sistem Özellikleri; Ürün başı stok takibi, Personel başı iş takibi, Personel başı iş emri oluşturma. Oluşturulan iş emirin durumunlarına göre listeleme

YAZILIMLARIN KULLANIM ALANLARI

Araçlarının istikametine ne zaman varacağını ve bir aksilik olup olmadığını görmek isteyen işletmeler için uygun seçim.

Kiralık araç hizmeti veren firmaların, araçlarının durumları ve bakım zamanları, evrak ve muayene tarihleri ve hangi müşteriye ne zaman verildiğinin takibi için önemli bir gereksinimdir.

Şoför ve Taksi takibi yapan taksi durakları ve özel taksi şirketleri.

Özel araç hizmeti veren firmalar.

Shuttle ve Vip Transfer hizmeti veren firmalar için hangi araç nerede ne zaman sıradaki müşteriye hangi şoförle gitmiş gibi parametleri size sunar.

Ürün ve hizmet takibi açısından, araçlarının rutinlerini ne zaman tamamlayacakları ve saatinin geçip geçmediğinin takibi önemli olan firmalar.

Vip kargo ve ve evrak kurye hizmeti veren firmalar.

Depo takibi yapan firmaların en önemlisi de ellerindeki ürün adeti ve aynı üründen kaç adet olduğu ve sipariş zamanı kontrolu için önem arz eder.

Depoya giriş yapan ürünler ve tarihleri, son kullanma tarihi bitiş alarmı gibi bilgileri size sunması için önemli bir eksikliği kapatabilirsiniz.

Kaç adet ürünün ellerinde olduğu ve internet sitelerine kaç adet eklenmesi gerektiğini takip etmesi için önemli olan E-Ticaret firmaları.

Call Now ButtonAra