Service
TÜM CEP TELEFONU KULLANICILARINA ERİŞİN

Günümüzde hemen hemen herkesin yanına almadan dışarı çıkamadığı akıllı telefon, tabletler vb cihazlara özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış yazılımlara “Mobil Uygulama” denmektedir.

i

htiyacınızı Belirleyelim

Markanızın ya da şirketinizin bir mobil uygulamaya ihtiyacı olup olmadığını düşündünüz mü? İnsanlar akıllı telefonlarını ellerinden düşürmüyorlar. Bu cihazları sadece haberleşmek için değil; alışveriş, rezervasyon ve internette sörf yapmak için kullanıyorlar. Onlar için ilgi çekici bir başka şey de, uygulamalar.

√ Kullanıcı Dostu Arayüz ile daha fazla müşteriye erişin

82%

√ App Store ve Android Market kullanıcılarına erişin

86%

√ Şirketinizin Prestijini Arttırın

87%

√ Şirketinizin internette bulunduğu alanı genişletin

100%

Reklam bütçenize ne kadar ayırırsanız ayırın, toplam 1 milyardan fazla kullanıcıya başka türlü ve maliyeti az olan bir şekilde ulaşmanız imkansız. Hemen IOS ve/veya Android platformlarında firmanızın yer alması için bizimle iletişime geçin. İşletim sistemlerinin telefonlarındaki uygulama pazarlarının kullanıcılarına reklam vermeden ulaşmak reklam vermekten daha kolaydır. ios ve android cihazlarının store larında bulunarak ürünlerinizi daha kolay satabilir, uygulama arayüzü sayesinde müşterilerinize kolaylık ve tercih unsuru sağlarsınız.