Service
OTEL KANAL YÖNETİMİ İLE OTELİNİZİN DAHA FAZLA MİSAFİR ALMASINI SAĞLIYORUZ

Turizm geçmişli olduğumuz ve online acentalardaki bilgimiz, web bilgimiz ile birleşince çok daha iyi yaptığımız iştir.

o

telinizin Çalıştığınız Tüm Acentalar ve İnternet Siteleri ile en doğru şekilde senkronize oda ihtiyacını ve doluluğunu karşılamak ve satışları kontrol etmenize yardımcı oluyoruz. En doğru fiyat ve her zaman güncel oda sayısı ile otelinizin odalarını en hızlı şekilde satmanıza yardımcı oluyoruz.Otelinizin tüm bilgilerini, görsellerini, ve hizmetlerini en doğru ve şık şekilde siteniz ve web kanallarınız ile birleştirip daha çok müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.

√ Tüm Otelinizi Tek Bir Panelden Yönetin

91%

√ Otelinizin Veri Güvenliği İyileşir

85%

√ Fiyat Yönetimi Senkronizasyonu

87%

√ Maliyetinizi Azaltın

87%

Bir çok otel odalarının internette satışını kontrol etmesi için her zaman bir personele ihtiyaç duyar. Bu daha az sayıda kanal olduğu zamanlarda sorun olmasa da, mevcut zaman da bir çok kanal ve site olduğundan dolayı mesai saatleri dışında sorunlar yaşattığından dolayı her zaman otelinizin kontrolünü ve gelen rezervasyonların size ulaşması zor olmaya başlayacağından, otelinizi her zaman kontrol eden bir sisteme ihtiyaç duyacağınızdan bu sistemi 7/24 takip ediyoruz ve en fazla oda satışı yapmanızı sağlıyoruz.Otel kanal yönetimi yazılımımız burada size yardımcı oluyor.

BOOKING, EXPEDIA, HRS, HOTELS.COM, AGODA, HOTELBEDS, GTA, ORBITZ, ODAMAX, HOTWIRE, METGLOBAL, INHORES, OTELZ.COM, TRİPADVİSOR, NEREDEKAL VE DİĞER TÜM KANALLARINIZ İÇİN.

B2B VE B2C ACENTA VE ŞİRKETLERLE ANLAŞMALARIMIZ VARDIR.