Service

PAKET SERVİS SİSTEMİ

(CALLER İD) RESTAURANT  KURYE SİSTEMİ

kurye servis yazılımı

Restaurant Paket Servis Sistemi yazılımımız ile, sizi arayıp sipariş vermek isteyen müşterilerinizin tüm bilgilerini kaydedip adresine hızlıca gönderebilirsiniz.

Arayan numarayı görebilir, getir ve yemeksepeti siparişlerini panelden alabilir, bu müşterilerin kayıtlarını kaydedebilir, web sitenizden sipariş alabilir, masanızdaki müşterilerin siparişlerini takip edebilir ve qr menüden sipariş alabilirsiniz. Geriye dönük raporlamaları görebilir, hangi kurye hangi siparişe gitmiş görebilirsiniz. Tek panelden kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Müşterilerden telefonla sipariş alarak paket servis hizmeti veren restoranlar için gerekli bir sistemdir. Caller-ID Cihazı, Fiş Yazıcı ve bilgisayarınıza kurulacak bir yazılımdan ibarettir.

yemeksepeti programıPaket Servis Sistemi (caller id) Sabit veya mobil hatlarınıza gelen çağrılarda arayan numaradan kayıtlı müşteriyi tespit ederek ad soyad, firma, adres bilgilerini otomatikman ekrana getirir. Müşterinizin istediği ürünleri programdaki menüden seçerek kolayca sipariş alabilir ve fişini yazıcıdan çıkartarak paketçiye verebilirsiniz. Sistem, Windows işletim sistemli tüm bilgisayarlarda çalışır.

RESTAURANT PAKET SERVİS SİSTEMİ YAZILIMI AVANTAJLARI

Yazılımımız sipariş kolaylığı ile, telefonla, web sitenizden, yemek siparişi verilen bir çok siteden, masanızdaki qr kod ile masanızdaki müşterinizden ve mobil uygulamanız varsa uygulamanızdan anında sipariş alabilirsiniz. Üstelik Hepsini tek panelden kolayca yönetebilirsiniz.

Yazılımız caller id entegrasyonu ile arayanı bilgisayarınızda gösterme, getir, yemeksepeti, web siteniz, sadakat kart ve bir çok site entegrasyonumuz vardır.

Covid-19 ile beraber gelen hijyen standartlarından biri olan qr menü ile, restorantınıza gelen müşterilerinize en iyi hizmet için, masanıdan qr kodu okutmaları ile hızlıca sipariş alabilirsiniz.

İşletmelerin en önemli noktalarından biri olan, veri kayıtları ile sizi arayan ve sipariş veren tüm müşterilerinizin kayıtlarını kayıt altında tutabilir ve yatırımlarınızı bu ölçüde öngörebilirsiniz.

 

Adisyon kolaylığı ile, verilen siparişe eklenen, çıkarılan ürünler, kaç adet ve soslar gibi sonradan önem kazanan durumlardan sizi kurtarır. Ve size özel adisyon oluşturmanıza olanak sağlar.

Geriye dönük raporlamalarda restoranların en büyük eksikliği olduğundan dolayı, hangi kurye ne zaman gitmiş, o ay ne kadar gelirleri olmuş gibi parametleri tutabilirsiniz.

İndirim ve kampanyalarınızdan haberdar etme, ayrıca adres değişikliklerinizi müşterilerinize belirtme ihtiyacından dolayı toplu sms çok önem kazandığından tek tuşla bunu panelinizden yapabilirsiniz.

QR MENÜ

Covid-19 ile gelen hijyen standartları ile hayatımıza giren Qr Menü ile müşteriliniz menüye temas etmeden masanızdaki qr kod ile telefonlarından sipariş verebilirler. Böylece garsonunuzun servisi daha hızlı alması ve daha verimli bir çalışma sistemi yürütmüş olursunuz. Hızlı ve hijyenik çalışma ortamının yanında, çok fazla müşterinin geldiği saatlerde daha kolay sipariş alabilirsiniz. ILYASOFT Restaurant Paket Servis yazılımımız ile ihtiyaçlarınıza ve entegrasyona göre özel fiyatlar alabilir, Tüm bunları tek bir yazılımla alabilirsiniz.

Paket Servis Sistemi Yazılımımız ile birlikte, dokunmatik bilgisayar da sipariş verebilir ve yazılımızı ile birlikte daha verimli kullanabilirsiniz.

Plans
Call Now ButtonAra