Service

REKLAM YÖNETİMİ  - GOOGLE ADWORDS

Google üzerinde artık sizde fark yaratabilir ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırarak hem işletmenizin marka değerini arttırmış olur hem de işletmenizin gücünü arttırmış olursunuz. ILYASOFT Web Tasarım Avcılar, Google Reklam Yönetimi hizmeti ile sizin adınıza kampanyalar planlar, yönetir ve size detaylı rapor sunar.

Google Premier Partner olan ILYASOFT ihtiyaçlarınızı tam olarak anlayarak en doğru hedefleme ile size en uygun reklam platformunu  seçer. Bu sayede çok uygun bütçelerle daha fazla dönüş almanızı sağlar. Yatırımların ne denli yapılacağı, nelere dikkat edileceği, hangi riskleri dikkate almaları gerektiğiyle ilgili sunduğumuz raporlar neticesinde sizin için hedef ve maliyet raporunu sunuyoruz.

Biz potansiyel müşteriler aksiyon alırken nasıl karar verdiklerini iyi biliyoruz. Sizden aldığımız geri bildirimlerle ziyaret aldığınız anahtar kelimelerin analizini gerçekleştirir, reklam performansınızı arttırır ve düzenli raporlamalarla sizlere yeni çözümler sunarız.
Tüm web sitelerinde sizi en yukarıda çıkarıyoruz. Ve hedef müşterilerinize kolayca hizmet ve ürünlerinizi gösterebiliyorsunuz. Reklam yönetimi ile, Google, Facebook, İnstagram ve Youtube gibi en popüler web platformlarında firmanızın ve hizmetlerinizin sunumunu en üst sırada yapabilirsiniz.

reklam yönetimi

√ Google'da Her Zaman Yukarıda Olun

100%

√ Gelirlerinizi Arttırın

100%

√ Web Sitenizin Tüm İçeriğini Gösterin

100%

√ Müşteri Portföyünüzü Kontrol Edin

100%
Ara