Service

REKLAM YÖNETİMİ

Google üzerinde artık sizde fark yaratabilir ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırarak hem işletmenizin marka değerini arttırmış olur hem de işletmenizin gücünü arttırmış olursunuz. ILYASOFT Web Tasarım Avcılar, Google Reklam Yönetimi hizmeti ile sizin adınıza kampanyalar planlar, yönetir ve size detaylı rapor sunar.

Google Premier Partner olan ILYASOFT ihtiyaçlarınızı tam olarak anlayarak en doğru hedefleme ile size en uygun reklam platformunu  seçer. Bu sayede çok uygun bütçelerle daha fazla dönüş almanızı sağlar. Yatırımların ne denli yapılacağı, nelere dikkat edileceği, hangi riskleri dikkate almaları gerektiğiyle ilgili sunduğumuz raporlar neticesinde sizin için hedef ve maliyet raporunu sunuyoruz.

Biz potansiyel müşteriler aksiyon alırken nasıl karar verdiklerini iyi biliyoruz. Sizden aldığımız geri bildirimlerle ziyaret aldığınız anahtar kelimelerin analizini gerçekleştirir, reklam performansınızı arttırır ve düzenli raporlamalarla sizlere yeni çözümler sunarız.
Tüm web sitelerinde sizi en yukarıda çıkarıyoruz. Ve hedef müşterilerinize kolayca hizmet ve ürünlerinizi gösterebiliyorsunuz. Reklam yönetimi ile, Google, Facebook, İnstagram ve Youtube gibi en popüler web platformlarında firmanızın ve hizmetlerinizin sunumunu en üst sırada yapabilirsiniz.
REKLAM HİZMETLERİ

Google reklamları vermeden web siteniz gelişmez. Her ne kadar SEO Çalışmaları yapılsa da, her zaman olmasa da bir süre tepede kalıp işinizi ölçmek ve neler yapabildiğinizi görmek, müşteri portföyü oluşturmak için reklam vermeniz şart. Bu sebepten en sağlıklı ve en fazla müşteriye ulaşabileceğiniz reklam çalışmaları yapıyoruz. Müşteriye özel reklam oluşturup sizin de takip edebileceğiniz panellerimiz ile anlık takip edebilirsiniz.Aylık ve haftalık ödeme yöntemleri ile kolayca reklam verin.

E-Ticaret takibi ve Facebook pixel ile ürün takibi konusunda en gelişmiş sistem olan Facebook kendisine bağlı diğer uygulamalarla en iyi şekilde çalışıp en hızlı şekilde alıcıya ulaştırmaktadır. Ama bunun için ürünü öne çıkar demekten çok daha fazlasını yapıp detaylı reklam çalışması ile birlikte Facebook reklamları verebilmelisiniz.

Şirket tanıtımınızı en iyi şekilde gösterebileceğiniz sosyal medya platformu Youtube'dur. Size özel hazırlayacağımız reklam video ve çalışmaları ile birlikte, ister tanıtım, ister ürün gösterimi, isterseniz de hizmetlerinize özel reklam videolarınızı hazırlıyor ve profesyonel Youtube reklam çalışması ile birlikte sunuyoruz.

Minimalist tasarımlarınızı ön plana çıkarabilir, E-Ticaret tanıtımları yapabilir, yaptığınız hizmetleri tanıtım ve fotoğraf çalışmaları, banner ve broşürlerle gösterebileceğiniz İnstagram ile Facebook üzerinden profesyonel reklamlarınızı hazırlıyoruz. Telefonlarınızın daha fazla çalmasını sağlıyoruz.

Kurumsal şirketinizin İk ve duruşunu en iyi şekilde gösterebileceğiniz reklamları Twitter üzerinden hazırlıyoruz. E-Ticaret ve hizmet tanıtımlarınızı video ve görsellerle beraber profesyonel şekilde sunuyoruz.

Yaptığınız her işe özel tanıtım videoları hazırlıyoruz.

Ürün tanıtımı, hizmet gösterimi, Profesyonel seslendirme çalışmalarımız ile kurgu videolar, PR Çalışmaları ile birlikte firmanızı kurumsal şekilde tanıtıyoruz. Size özel video çalışmalarımız çok çeşitlidir. Bizimle iletişime geçerseniz en iyi şekilde video tanıtımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

reklam yönetimi

√ Google'da Her Zaman Yukarıda Olun

100%

√ Gelirlerinizi Arttırın

100%

√ Web Sitenizin Tüm İçeriğini Gösterin

100%

√ Müşteri Portföyünüzü Kontrol Edin

100%
Call Now ButtonAra