Service
SEO OPTİMİZASYON
ARAMA MOTORLARINDA SİZ DE OLUN

Etkin yapılması durumunda iyi sonuçlar alınabilecek olan SEO çalışması ile ürünleriniz ve hizmetleriniz, ilgili anahtar kelimeler üzerinden tespit edilip ilk sayfaya gelmeniz sağlanarak marka bilinirliğiniz ve satış oranlarınız üst seviyelere çıkacaktır. Kaliteli yapılan bir SEO çalışması birçok firma için etkili bir pazarlama ağıdır.

w

eb sitenizin geliştirilmesi ve güncellenmesi için destek oluyoruz. Google sonuçlarında gözükmesi ve sonuç almasını kolaylaştırıcı destek sağlıyoruz. Seo Optimizasyon Sitenizin göze ve sonuca uygun estetiğe ulaşması, müşterinize ulaşması, mevcut sitenizin amacına uygun olup olmadığı ile ilgili yardımcı oluyoruz. Şirketinizin tanıtımı ya da ürünlerinizin satışındaki trafiği arttırmak için siteniz ve sosyal medya hesaplarınızı düzenliyoruz.

√ Anahtar Kelimelerin Gücünü Sitenizde Göstermek

85%

√ Ürünlerinizin Site Dışında İyi Tanıtılması

80%

√ E-Mail ve sms ile ürünlerinizin tanıtımı

87%

√ Site Dışı Ayarlarınız ile sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek

89%
WEB SİTENİZ GOOGLE İLE TAM UYUMLU OLMALI

SEO uyumlu web sitesi kavramı bugün arama motorlarının sıralamalarında çok önemli bir yere sahiptir. SEO uyumlu web sitesine arama motorları “kullanıcı dostu web sitesi gözüyle bakar ve daha iyi sıralamalara taşır. Aynı zamanda bir web sitesinin SEO optimizasyon uyumlu olması demek web sitesinin daha hızlı, daha olumlu olması ve daha çok bulunabilir olması anlamına da gelmektedir. Bu bağlamda SEO uyumlu web sitesi sahibi olmak çok önemlidir. Google'da yukarılarda yer almak vakit kaybetmeden sitenizi seo uyumlu site haline getirmek mümkündür. İleriye dönük yatırımdır. Basit olarak bakıldığında SEO uyumlu bir web site, arama motoru botlarının sitedeki sayfaları keşfetmesi ve okumasını kolaylıkla sağlayabilen web siteler olarak adlandırılabilir. İçeriğinizin kolaylıkla taranabilir, anlaşılabilir olması arama motoru sonuçlarında görünürlüğünüzü arttırmanın ilk yoludur.