Service

ILYASOFT WEB TASARIM

Web Tasarım herkes yapıyor ama kaliteli bir web sitesi yaptırarak müşterilerin sizi kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz. ILYASOFT ile benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, web tasarım kültürünün temelidir. Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

Bir internet sitesinin yayına girmesi eskisi kadar önemli bir durum değil. 10dk içinde bile bir blog hazırlayabilirsiniz. Ama en önemli husus, bunun portföy içinde yani hedef kitleye ulaşması önemlidir. Çünkü Google'da iyi bir şekilde görünmeyen internet sitesi, tam olarak bir site değildir. Çünkü bir hizmete ve ürüne erişmek isteyen bir kullanıcı bunu önce Google'da aratmaktadır. Bu sebepten, web sitenizin Google uyumlu olması en önemli noktadır. Ulaşmak istediğiniz portföye bir Dijital Pazarlama Uzmanının sizi ulaştırması her zaman daha doğru ve daha kolay olacaktır. Sitenizin tasarımından sonra en önemli nokta SEO ayarları ve çalışması ile sizi erişmek istediğiniz noktaya getirmek bu işe başlarken kendinize koymanız gereken bir hedeftir.

web tasarım

WEB TASARIM SÜRECİ

Sizden aldığımız bilgi ve verilerle çalışmalara başlıyoruz. Seçmiş olduğunuz paketin özelliklerine göre geliştirme aşamasına başlıyoruz. Geliştirme sürecinde her cihaz ile uyumluluk kontrolü yapılıp, tasarımın da şık ve kullanılabilir olması için çalışıyoruz.

Güvenlik, entegrasyon ve uyumluluk kontrollerini yapıp, yayın öncesi güvenlik kontrolü ile yayına alma aşamasına getiriyoruz. Cihaz testleri ile kontrol edip tasarımda küçük detay kontrolleri yapıyoruz.

İçerik kontrolü yapılıp, yayında görsel çalışmalar ve hangi kurgular yapılacağına karar veriliyor. Web sitenizi sizin seçtiğiniz alan adına yani domaine taşıyor ve Google uyumluluk ayarları yapılıp, mail kurulumu yapılacaksa sizinle beraber yapılıp, İşinize ait sosyal medya hesaplarınız ile çalışmalar yapılıp yayına alma aşamasını bitiriyoruz.

Projeniz yayında iken, fark ettiğimiz eksiklik ve sorunları gidermeye devam ediyoruz. Sizden gelen talepleri de değerlendirip işleme alıyoruz. Web siteniz yayında iken oluşabilecek sorunlarla da ilgileniyoruz. Sizden gelecek revizeleri değerlendiriyoruz. ILYASOFT olarak 7/24 Destek veriyoruz.

WEB TASARIM - DİJİTAL PAZARLAMA

Bir web sitesi firmanın vitrini niteliğinde olup, firmanın güvenirliği  ve imajını yansıtması ve  sanal dünyada kaliteyi yakalayabilmesi için çok önemli bir araçtır. Bu aşamadaki sizi diğer firmalardan ayırt edici olan web tasarımınız önem kazanmaktadır. Kurumsal web sitesi ve E-Ticaret için tüm cihazlar ile uyumlu şık ve amaca uygun şekilde uygun fiyatlarla web sitenizi yapıyoruz. Sanal pos sistemini aktif edip sağlıklı bir e-ticaret sitesi kurmak uzman işidir. Web Tasarım aşamasından sonra da her zaman desteğimizi sürdürüyoruz.

Projenizin nasıl bir içeriğe ve standarta sahip olacağına dair tüm detayları sizden alıyoruz ve buna göre web sitenizi tasarlıyoruz. Ama bunu yaparken de kaliteden ödün vermiyoruz. Projenize uygun olacak şekilde sitenizi ister biz kontrol ediyoruz ve 7/24 destek sunuyoruz. İsterseniz de size özel yönetici paneli ile birlikte tamamen sizin kontrolünüze veriyoruz.

Kişisel veya kurumsal web sitenizin responsive bir tasarıma sahip olması veya farklı cihazlarda (telefon,tablet vb..) orjinal haliyle rahat okunabilir ve kolayca işlem yapılabilir olmasını sağlamaktadır. Firmamızın sektördeki birçok firmaya göre oldukça uygun olmasının yanı sıra sizlere ödeme kolaylığı da sağlamaktayız. Web sitelerinizi "responsive" olarak tasarlattığınız zaman öncelikle ekran boyutlarına göre otomatik olarak şekillenecektir ve buda müşterilerinizin rahatlıkla size ulaşmasını sağlayacaktır. Ve en önemlisi sitenizi SEO uyumlu hazırlıyoruz. Google ile tam uyumlu ve mobil dostu tasarım sunuyoruz.

WEB TASARIM SUNDUĞUMUZ HİZMETLER
 • Kurumsal ve E-Ticaret uyumlu tasarım
 • Google uyumlu tasarım
 • Responsive (Her Cihaza Uyumlu Tasarım)
 • Sitenize entegre canlı destek (opsiyonel)
 • Kullanıcıya Özel kullanıcı paneli (opsiyonel)
 • Web Sitenize Canlı Destek uygulaması
 • Email ve Kurulumu
 • Sosyal medya sayfaları açma ve yönetimi
 • Sosyal medya hesapları içerik hazırlama
 • İnstagram ve Facebook takipçi ve beğeni yükseltme
 • Google işletme sayfası açma ve kurulumu
 • Google işletme desteği ve kurulumu.
 • Google haritalarda konumunuzu gösterme.
Call Now ButtonAra